Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz studiem nagrań? Wspólny Lublin nie zapłacił za kręcenie

Utworzony przez Butelka, 22 października 2014 r. o 14:37 Powrót do artykułu
@budżet a ty jak zwykle bredzisz, ile można tolerować pisanie takich bzdur?
Napisz to referendarzowi KRS, który zamieszał ostatnie sprawozdanie finansowe MOTOR S.A pod datą 14.01.2014 w aktach o numerze 359854.   Później sprawdź za co WSA w Lublinie nałożyło grzywnę pieniężną na MOTOR S.A.   Jeżeli ja bredzę, a ktoś toleruje pisanie takich bzdur, to masz straszny problem określany mianem zaprzaństwa - tyle, że to nie jest mój problem, bo ja zawsze podaje informacje sprawdzone źródłowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu Panu już dziękujemy, prymitywne i płytkie zagranie. Lublinianie to nie barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako radny PSL Kowalczyk dostaje diety z pieniędzy podatników, spoty niech sobie kręci w  swojej firmie lub niech zapłaci za film w Ratuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tajemnicą poliszynela jest, że PiS obawia się bardzo o wynik Wspólnego Lublina  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spot kręcony tam gdzie jest sucho ciepło daleko od ludzkich spraw i w powietrzu wisi blichtr władzy ;-) cóż ja sobie też za darmo nakręciłem spota telefonem komórkowym w zupełnie innym miejscu Lublina ale oczywiście nie wkleję bo Wiejak życzy sobie sowitych opłat za umieszczanie filmików wyborczych - no chyba że to filmiki Kowalczyka kto chce wyszuka sobie na you tube  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu Panu już dziękujemy, prymitywne i płytkie zagranie. Lublinianie to nie barany
Ciekawe na kogo Olaf zagłosuje,oj ciekawe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYTUS a czy pomyślałeś kto i z czego to będzie spłacał jak nie będzie środków unijnych? Pomyśl /utrzymanie stadionu+ Centrum kultury + baseny etc. dodatkowo powstanie CSK naprawdę nie ma aż tylu mieszkańców do korzystania z kultury. typu lubelskiego. 
Z tacy,Pisiorki będą zbierać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk się sprawdził jako przewodniczący mam nadzieję że dalej będzie przewodniczącym , choć podobno Żuk chce go mieć w ratuszu. to tylko dowód na to że Kowalczyk to b.dobry polityk
  Chyba w perwersjach. Ten komentarz na poziomie Tomasza A. startującego ze Wspólnego Lublina.
Ostatnio edytowany 23 października 2014 r. o 12:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  PSL
Ostatnio edytowany 23 października 2014 r. o 12:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tacy,Pisiorki będą zbierać..
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1) Za co wspólny lublin finansuje kampanie? z tacy czy z kieszonkowego? 2) czemu wspólny lublin udaje patriotów? a tak na prawdę zachowuje się jak tańcząca na stole w IZRAELU w czasie wielkiego postu kandydatka właśnie Wspólnego Lublina JM tytułująca się "polska patriotka"??????????????????????/ CO TO MA BYĆ ? 3) Czy Piotr Kowalczyk będzie wiceprezydentem miasta Lublin bo tak się dogadał z Żukiem? Dobrze gada. Komisarz wyborczy niech sprawdzi wspólne koryto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli PiS-iorki, że Kowalczyk ze swoim komitetem ma coraz większe poparcie
  Jak zabiera głosy jedynie PO - poparcie PiSu jest takie same jak 4 lata temu i nawet większe można to sprawdzić na stronach PKW. Jeżeli Krzysztof Żuk przegra będzie to wina Pana Piotra Kowalczyka. Jedyną osobą co może zabrać głosy PIS to Ruch Narodowy i Marian Kowalski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie robią dobrego, tylko kręcą w tym Ratuszu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...